ТИЖДЕНЬ ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ
“Розвиток творчих здібностей школярів в умовах групи
продовженого дня”
Підготувала
вихователь ГПД
Чернелицької ЗОШ І-ІІІ ст.
Керницька Л.П
2016
Керницька Люба Петрівна 1975 р-н. Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет у 1997році за спеціальністю «Біологія та Хімія».
Працюю в Чернелицькій ЗОШ I-III ст. з 1997 року. З 2012 працюю вихователем ГПД I катерогії .
Сьогодні у зв'язку з постійною зайнятістю батьків особливого значення набуває організація ГПД. Заняття в другу половину дня дають можливість учням закріпити знання отримані на уроці, розвивати свої творчі здібності, поспілкуватись та відпочити.
Я ставлю перед собою завдання організувати самостійну роботу учнів із закріплення та поглиблення знань, умінь та навичок, набутих на уроці; створити сприятливі умови для формування учнівського колективу; надавати кваліфіковану допомогу при виконанні домашніх завдань; організовувати індивідуальну, групову та колективну роботу учнів, дозвілля. Важливим моїм завданням є також формування ціннісних орієнтацій в учнів та здійснення заходів, спрямованих на збереження та зміцнення здоров'я учнів, набуття навичок здорового способу життя.
Стараюсь надавати допомогу батькам у вихованні учнів. Успішне виконання цих завдань залежить не тільки від того, наскільки цілеспрямовано спланована робота, але й наскільки правильно організований режим. Я працюю над питанням: « Використання інформаційно-комунікаційних технологій на ГПД».
У своїй роботі я використовую проектні технології, ігрові технології, інтерактивні технології, здоров'я-зберігаючі технології – фізкульт хвилинки, ранкові зустрічі. На заняттях за інтересами я проводжу сюжетно-рольові ігри, брейн-ринги, розумники-розумниці, ситуаційно-рольові ігри, виховні заходи з метою покращення розвитку творчих здібностей дітей.
ЗВІТ
про підсумки проведення
Тижня ГПД
з 14.03-18.03 у 2016 навчальному році
Відповідно до плану РМК , з метою пошуку, розвитку і підтримки обдарованих дітей, творчих учителів, реалізації програми профільного навчання, надання можливості дітям реалізувати власні творчі здібності, підвищення естетичного, культурного рівнів молоді, стимулювання активної творчої праці як учнів так і вчителів у процесі навчання, підвищення інтересу до навчання, поглиблення знань школярів та сприяння навчальній, громадсько-організаційній, культурно-мистецькій діяльності учнів з 14 березня по 18 березня 2016 року в школі був проведений тиждень ГПД, який підготували і провели вихователі ГПД.
Методичний тиждень у школі – свято, яке триває продовж кількох днів – із понеділка до п’ятниці. Воно являє собою комплекс заходів , що проводяться з метою підвищення цікавості учнів до навчання, дозволяє дітям розкрити власний творчий потенціал. Виховні заходи в рамках тижня сприяють згуртованості класу, зміцненню дружніх стосунків між учнями навчають дітей застосовувати знання і досвід в різних ситуаціях, а також взаємовиручку.
14 березня на урочистій лінійці відбулося відкриття Тижня ГПД.
Був проведений конкурс серед учнів 1-3 класів «Містер та Міс каліграфія». Переможцями названі такі учні :
1 клас
Абрамович Анастасія Михайлівна
2 клас
Шибодаєва Дарія Михайлівна
3 клас
Кловата Христина Іванівна
Вихователями ГПД Керницькою Л.П та Онисько Г.П. була підготовлена і проведена гра-інсценізація на тему «Вітаміни – наше здоров'я»
Мета :
навчальна: ознайомити учнів з найважливішими вітамінами , які необхідні для збереження зміцнення здоров’я; з їх вмістом в окремих овочах та фруктах.
розвивальна: розвивати творчу уяву навички перевтілення, саморегуляції
виховна: формувати уявлення про повноцінне харчування. як важливу умову здорового способу життя; виховувати культуру харчування.
Форма проведення: пізнавальна гра-інсценізація
Учасники заходу: учні 1-3 класів, вихователі.
Обладнання: аудіоапаратура, мультимедійний проектор, презентація лікарської рослини кульбаби, повітряні кульки, плакати, кошики з овочами та фруктами, фіточай.
Дійові особи.
Учитель
Професор Харчовіт
Професор Вітаміт
Вітаміни А ,В, С, D
Нехворійко
Професор Зеленої аптеки
Хід заходу
Вихователь
- Добрий день, дорогі діти, гості! Сьогодні ми з вами зібралися для проведення гри «Вітаміни – наше здоров'я». Для цього були запрошені професори: Харчовіт, Вітаміт, Професор із Зеленої аптеки, Нехворійко. Отож зустрічайте їх!
Професор Харчовіт
- Здоров’я - це найбільше багатство людини і воно потрібне , щоб радіти, сміятися, насолоджуватися життям. Здоров’я залежить від того, як ти поводишся, як вмієш товаришувати. Здоров’я треба вміти берегти.
- Діти, а чи снідали ви сьогодні? А ви завжди снідаєте?
Харчування неодмінна умова нашого життя . Без їжі людина не може жити .3 їжею ми отримуємо поживні речовини, необхідні для роботи мозку , серця, легенів, м'язів та інших органів. Здоров’я залежить від того, як швидко і часто ми їмо , наскільки ретельно пережовуємо їжу. Отже,щоб бути здоровими треба знати правила харчування.
1. Їсти потрібно 4 рази на день в один і той самий час. Тоді їжа краще
засвоюється.
2.Їжа повинна складатися з різних продуктів.
3.Корисно їсти молочні продукти м’ ясо, рибу, багато овочів і фруктів.
4.Їжу треба добре пережовувати.
5.Під час їжі не займайтесь різними справами.
6.Не можна переїдати. Це є причиною багатьох хвороб.
- Запам’ятайте, діти, правило «Треба правильно харчуватися, щоб до лікаря не звертатися»
Вихователь
- Запрошується до слова Професор Вітамін з помічниками.
Професор Вітамін
- Слово"вітаміни" походить від латинського слова "віта", що означає «життя», «аміни» - вид органічних сполук різної хімічної природи, необхідних для нормальної життєдіяльності людей. Назва ця невипадкова. Якщо вітамінів не вистачає, людина важко хворіє. Вітаміни потрібні для нормального росту і розвитку дитячого організму. В організм вітаміни попадають з їжею. Потрібно знати , в яких продуктах є необхідні вітаміни. В цьому мені допоможуть мої помічники. Для зручності вітаміни позначають буквами латинського алфавіту А ,В, С, D і так далі
Усі вітаміни
- Привіт, друзі!
Вітамін С
- Ми вітаміни найголовніші в харчуванні.
Вітамін А
- Ми товаришуємо з різними овочами та фруктами
Вітамін В
- Але у кожного з нас є свої улюблені фрукти та овочі. Як ви гадаєте, чому у наших кошиках різні набори плодів
(Учні відповідають)
Вітамін D
- Їжа – багата на вітаміни .
Вітамін С
- Є дуже корисною для людини
- Вітамін А
- В кожного з нас особлива задача
Вітамін В
- Кожен піклується здоров’ям дитячим.
(Виходить вітамін А)
Вітамін А
- Якщо ви хочете мати гарну шкіру, рум’яні щічки, добрий настрій звертайтеся до мене . Я товаришую з морквою, помідором, абрикосом, петрушкою, зеленою цибулею, кропом, гарбузом. Мене багато в яйцях, сирі, маслі, печінці, риб'ячому жирі.
(Передає свій кошик ведучій)
(Виходить Вітамін В)
Вітамін В
- Якщо ви хочете зрости сильними, веселими і мати
добрий апетит, я вам допоможу. А товариші мої- це картопля, горох, буряк, редис, квасоля та зелений салат, вівсяна та гречана крупа, м'ясо.
(Передає свій кошик ведучій,
виходить Вітамін С)
Вітамін С
- Якщо ви хочете мати міцне здоров'я, бути завжди бадьорим я стану вам у пригоді. Мої друзі - лимон, апельсин, порічка та чорна смородина, капуста, зелена цибуля, хрін, часник, солодкий перець , яблука . малина.
(Передає свій кошик ведучій)
(Виходить Вітамін Д)
Вітамін Д
- Я дуже потрібний тим , хто швидко і добре хоче рости, мати гарну статуру та міцні зуби. Хоча мої друзі не ростуть а ні в садку, а ні на городі, я також маю для вас корисні подарунки - це молоко, яйця, сир, вершкове масло, риб’ячий жир. До того ж я товаришую із самим сонечком. Улітку його промінці разом із засмагою передають вам і вітамін D, тобто мене.
(Передає свій кошик ведучій).
Професор Вітамін
- Кожній дитині потрібні вітаміни, щоб швидко рости, гарно бачити, мати здорові зуби, рідше застуджуватися, бути бадьорим, витривалим, веселим. Але існує одне важливе правило, щодо вживання фруктів і овочів,Чи знаєте ви його?
(Учні відповідають)
(Всі співають пісню на мотив пісні «Комарово»)
Вітаміни
Хоч зимовий день на дворі,
і морози вже суворі,
Але овочі і фрукти
Ми купуємо завжди.
Вітаміни вони містять -
І важливі і корисні!
І тому в морози, звісно,
нас рятують від біди!
Приспів
Від застуди і ангіни
Допоможуть вітаміни -
Це важливі речовини,
Сам їх користь доведи!
Хтось пігулки і мікстури
Вип’є від температури.
І з ознаками застуди
до аптеки швидко йде.
Краще в будь-яку погоду
Споживать дари природи:
Не приносять фрукти шкоди,
Овоч теж не підведе!
Приспів
Нам від грипу і ангіни
Допоможуть вітаміни.
Бона краще будуть зміни
І хвороба пропаде!
(Діти разом кажуть)
"Їсти вітаміни корисно для людини"
- До слова запрошується професор Нехворійко
Професор Нехворійко
- Викликали? Хто тут хворий?
- Кому потрібна допомога?
Лікар я ,чарівник,
Зовуть мене Айболит.
- Всі дихайте! Не дихайте!
- Встаньте! Сядьте! Скажіть а-а.
- Посміхніться . Не крутиться голова?
Огляд свій так як годиться я провів,
- Скажіть мені ,всі здорові?
Молодці!
- Щоб здоровим зростати,
Не хворіти, і не чхати,
Ранок починайте діти із веселої зарядки,
Мийте руки добре з милом,
Чистіть зубки вправно, вміло,
Споживайте їжу цінну та багато вітаміну.
Залишайтеся здорові і веселі і бадьорі.
- До слова запрошується професор Зеленої аптеки
Професор Зеленої аптеки
- Сьогодні я розкажу вам про цілющі властивості кульбаби.
Вихователь
- Сьогодні ми спробували навчитися правильному харчуванню. Тепер ми вміємо ефективно використовувати у своєму повсякденному раціоні продукти, багаті на вітаміни, тобто овочі і фрукти. Сподіваємося, що гостям було цікаво на нашому святі. Ми бажаємо міцного здоров’я, наснаги, бадьорості, щастя , добробуту, вам і вашим родинам.
- Яке свято без пригощання? Пропонуємо учасникам і гостям скоштувати вітамінні страви, які підготувала група «Господарів та господарок» на чолі зі своїми батьками. Спочатку - презентація, а потім - дегустація.
15 березня відбулись спортивні ігри серед учнів 1- 3-класів Перемогу здобули команди 1класу 2 класу, 3 класу.
Після уроків під керівництвом учителів початкової школи пройшов флешмоб «Одягни школу у вишиванку». Це сприяло формуванню інтересу до створення композиції,розвивало сприймання кольорів. Учні продемонстрували художнє мислення та фантазію.
16 березня учні початкової школи зіграли інтелектуальну гру «Найрозумніший»
Мета. Розвивати пізнавальні інтереси, викликати бажання здобувати нові знання, інтерес до навчання, допитливість; розвивати такі якості, як кмітливість, спостережливість, винахідливість, виховувати любов до читання, навколишнього світу.
Хід
Вихователь. Сьогодні ми проведемо інтелектуальну гру « Найрозумніший», учасники якої мають продемонструвати свої знання. Вони розкриють такі свої якості,як кмітливість, спостережливість, допитливість.
1 конкурс
«Вірю – не вірю»
На кожне запитання ведучого учасники конкурсу піднімають картки, на яких написано «Так», «Ні».
1. Єгипет – це материк. (Ні)
2. М’який знак – це буква і звук. (Ні)
3. День Перемоги ми відзначаємо 9 травня. (Так)
4. Буквосполучення дж, дз завжди позначають один звук. (Так)
5. Кілограм пір’я легше , ніж кілограм заліза. (Ні)
6. Чапля спить стоячи. (Так)
2 конкурс
«Літературний калейдоскоп»
1. Найкращий мужчина у світі, який дуже полюбляє варення, має пропелер і живе на даху. (Карлсон)
2. «Я по засіку метений, я на яйцях спечений». («Колобок»)
3. З якої казки « Я за три копи куплена». («Коза – Дереза»)
4. З якої казки « Уліз і той. Уже шестеро їх стало». («Рукавичка»)
5. На стелі в куточку висить сито, не руками звито. (Павутиння)
3 конкурс
«Світ сім’ї і професій»
1. На комбайні працює … (комбайнер).
2. Що робить швець? (Шиє)
3. Виконавець пісень. (Співак)
4. Хто вміє швидко і вміло гасити пожежу? (Пожежник)
5. Люди, які виготовляють скульптури. (Скульптори)
6. Мама тата. (Бабуся)
7. Льотчик. (Пілот)
4 конкурс
« Країна рослин і тварин»
1. Королева квітів. (Троянда)
2. Зимова пшениця. (Озима)
3. Як називається будиночок шпака? (Шпаківня)
4. Що полюбляє їсти шишкар? (Насіння з шишок)
5. Як називаються квіти верби? (Котики)
6. Суха трава. (Сіно)
7. Найбільший птах. (Африканський страус)
8. Рослина,з червоними ягодами – символ України. (Калина)
5 конкурс
« Острів узагальнень»
1. Літо, осінь, зима, весна - …. ( пори року).
2. Смородина, аґрус, калина - …(кущі).
3. Прозора, чиста, джерельна - … (вода).
4. Як одним словом назвати гриби, які можна вживати в їжу. (Їстівні)
5. Підйомний і водопровідний. (Кран)
6. Зменшуване, від’ємник, різниця – це …(назви чисел при відніманні)
6 конкурс
«Царство пір року»
1. Перший місяць осені. (Вересень)
2. Який місяць найкоротший? (Лютий)
3. На що перетворюється вода взимку? (На лід)
4. Скільки місяців має рік? (12 )
5. Які пісні співають , зустрічаючи весну? (Веснянки)
7 конкурс
« Математичний лабіринт»
1. Число, яке доповнює 10 до 18. (8)
2. Різницю чисел 25 і 10 збільшити на 15. (30)
3. Скільки десятків має сотня? (10)
4. Як називаються числа при діленні? ( Ділене, дільник, частка)
5. Скільки сантиметрів в одному метрі? (100)
6. Четверо пасажирів їхали в потязі 4 години. Скільки годин їхав у потязі кожен пасажир? (4)
7. Якщо дідусь народився раніше, ніж онук, то онук … (народився пізніше дідуся).
8 конкурс
« Гра зі словом»
1. Для письма і дверей потрібна ….(ручка).
2. Близьке за значенням слово тихий. (Спокійний, урівноважений)
3. Що утворюють слова? (Речення)
4. На які питання відповідають іменники? (Хто? Що?)
5. Для чого потрібне мовлення? (Для спілкування)
6. Протилежне слово до слова початок . (Кінець)
7. Що таке буква? (Знак, який позначає звук на письмі)
Підводяться підсумки. Команда, яка набрала найбільшу кількість балів продовжує змагання. Кожен член команди змагається самостійно.
Конкурс « Про все на світі»
1. Залізний птах.(Літак)
2. Родина бджіл. (Рій)
3. Хто такий Андрій Шевченко? (Футболіст)
4. Людина, яка пише музику. (Композитор)
5. Вона тече у річці. (Вода)
6. Сумка, яку використовують у походах. (Рюкзак)
7. Нерозкрита квітка. (Пуп’янок)
8. Що не має ні початку ні кінця? (Колесо, кільце)
9. По морю ходить, а біля берега зникає. (Хвиля)
10. На якому інструменті грали кобзарі? (Кобза)
11. Перерва у звучанні музичного твору. ( Пауза)
12. Без рук , без ніг, а ворота відчиняє. (Вітер)
13. Чому ластівки перед дощем низько літають. (Ловлять комах)
14. М’яч у воротах. (Гол)
15. Смуга землі, призначена для проїзду машин та проходу пішоходів. (Дорога)
Підбиття підсумків інтелектуальної гри. Нагородження переможців.
У другій половині дня здійснили похід у церкву до Крилоської Матері Божої.
17 березня проведено виховний захід «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ РОСТЕМ І З РОДИНОЮ В ШКОЛУ ІДЕМ.»
Мета: ознайомити учнів із поняттям «рідня», «родина», «народ», «Батьківщина», «Україна»; пригадати державні і народні символи України; розширити уявлення про красу і велич рідної землі; розвивати почуття національної гідності; виховувати любов до України, повагу одне до одного.
Епіграф : Свою Україну любіть ,
За неї господа моліть…
Т. Шевченко
Хід заняття
1. Мотивація навчальної діяльності.
Слово вчителя.
2. Проблемна ситуація.
Діти, поміркуймо, як ви розумієте слово «рідний».
Скажіть, кого ми називаємо цим словом
(учні)
У ваших мами і тата теж, напевно, є брати і сестри. Вони між собою рідні. Вони теж виросли і створили свої сім’ї.
Скажіть будь-ласка. Їх діти вам рідні? (учні)
Ось тут, замість слова «рідня», вживаємо слово «родина». Як маленькі струмочки вливаються у потічки, а ті у річки, річки у моря, моря у океани, так і ми творимо сімї, родини, з яких складається святе і рідне – народ.
Діти, а що ж єднає нас усіх у народі, ріднить, як матір дітей?
(учні)
Асоціативний кущ
А що для вас Батьківщина?
(учні)
Так діти, Батьківщина – це земля, на якій ви народилися, народилися ваші батьки, усі ми. Це стежка, яка веде вас до школи, це тато і мама, це спів пташок, це казки, які розповідала бабуся, це рідна мова, це талановитий народ.
Інсценізація
Діти, кожний день ви ходите стежинами до школи, в сад, до магазину, до річки, на стадіон, у поле, додому. Яка стежка найкраща?
(учні)
Так, додому – найкраща дорога, бо нас там чекають мама і тато.
Робота з картою
Демонстрація слайдів із зображенням державних символів України.
Ось погляньте на карту України – це карта нашої Батьківщини. У кожному куточку України живуть родини, батьки і діти, бабусі і дідусі, у місті чи в селі, але всі ми живемо в одній державі – в Україні, яка є для нас єдиною. Де у нас спільна мова, звичаї, традиції, пісні, вірші.
Це герб нашої держави – тризуб. А це наш прапор. А чому він синьо-жовтий? А який Гімн нашої держави? Ви знаєте його?
(звучить Гімн)
Діти, кого ви вважаєте патріотом України?
(учні)
Колективна робота на дошці
Давайте спробуємо доповнити вірш, вставляючи останнє слово:
Ми дуже любим весь наш край,
І любим У_______ (Україну),
Її лани, зелений гай,
В саду рясну к_______ (калину).
Розповідь вчителя з елементами бесіди про Україну – як незалежну державу.
- Чи любите ви святкувати свій день народження? Як це відбувається.
Створення проблемної ситуації
- А як ви думаєте, чи є такий день народження, який ми українці святкуємо в один день всі разом? (учні)
Так, такий день народження ми святкуємо кожного року – 24 серпня. Цей день – день народження нашої країни. День Незалежності. Цього року їй виповнилося 23 роки. Як ви думаєте, це багато чи мало?
(міркування дітей)
Наша країна – це зовсім молода держава, яка має давню цікаву історію, про яку ви дізнаєтесь. Навчаючись у старших класах
Інтерактивна вправа
Діти, зараз журавлики хочуть почути, що знаєте ви про рідну землю. Яка наша земля українська?
(учні)
Виконання практичного завдання
Діти, ви сьогодні одягнуті у вишиванки, а це теж символ нашої держави. Погляньте на край вашої парти і ви побачите фігурки українця, візьміть кольорові олівці і розфарбуйте їх вишиванки.
Конкурс віршів про Україну
Демонстрація слайдів.
Знайомство з народними символами.
Дерево – національний символ України, оспіване у народних піснях , у віршах . Воно освячується перед Пасхою і зберігається , як засіб від злих сил . (Верба)
Кущ , оспіваний у народних українських піснях , символ дівочої краси . (Калина)
Чим прикрашають голову українські дівчата ? (Вінок)
Національний символ України. Матері дарують його своїм дітям на щастя, на долю , виряджаючи в далеку дорогу. (Рушник)
Про що ви дізналися на сьогоднішньому занятті? Який у вас настрій?
(учні)
Ви сьогодні багато почули, побачили, дізнались про Україну. Сподіваюсь ви багато для себе взяли. Журавликам дуже сподобалось, вони дякують вам.
Наша подорож завершується. Перед вами велике, неосяжне зоряне небо України. Вивчайте його, бо багато на небі зірок, а значить, багато шляхів, щоб стати справжнім патріотом, гідним громадянином України, зна¬йти своє щастя.
Хай вам, любі діти, сонечко сміється,
А погане - хай минеться.
Хай щастить вам, діти, всюди! Хай ростуть з вас добрі люди!
Любімо свою землю, випрошуймо у Всевишнього ласки і допомоги, вивчаймо, знаймо і поважаймо її символи, не даймо нікому її скривдити
Молись, дитино, за Україну,
Що нам безсмертне життя дає.
А по молитві ставай до чину,
Ставай до праці, дитя моє .
Віднині, діти, ми одна дружна сім’я. Тому жити треба у мирі і злагоді, заступатися одне за одного, робити добро, дружити, ділитися радістю і горем, щоб наше шкільне життя було цікаве і змістовне. Насичене хорошими вчинками і цікавими подіями, щоб у майбутньому ви були усі здорові і щасливі.
Діти стають у коло і повторюють слова:
Ми усі – одна сім’я,
Неповторні – ти і я!
Будемо усі дружити,
В злагоді і мирі жити.
Звучить пісня. Діти танцюють у колі
На заняттях за інтересами було проведено конкурс малюнків казкових героїв. Визначено переможців. Нагороджено призами.
18 березня у школі відбулася вистава «Правила дорожнього руху з Карлсоном », де було повторено та закріплено правила переходу дороги на регульованому та нерегульованому переходах, попереджено дорожньо-транспортний травматизм.
На занятті за інтересами учні 1-2 класів презентували свої роботи по бісеру, квілінгу, орігамі.
Закриття Тижня ГПД ,де учні були нагороджені за призові місця в конкурсах та спортивних змаганнях.
На засіданні метод-об'єднання було обговорено і зроблено аналіз роботи тижня ГПД і дано хороші відгуки батьків, вчителів початкових класів.
Відгуки
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов тиждень групи продовженого дня, який тривав з 14 по 18 березня 2016 року. Учасниками його стали вихованці 1-3 класів. Вихователі були налаштовані на творчий підхід до вирішення завдань та на активну участь.
Під час проведення конкурсів, вікторин, інсценізацій казок, спортивних змагань відбувалися перші самостійні відкриття дитини. Нехай вони навіть невеличкі, і на перший погляд незначні, та в них – паростки майбутнього інтересу до науки, до навчання. Реалізовані дитячі можливості стимулюють інтерес до пізнання нового.
При складанні плану роботи вчителі врахували побажання та інтереси дітей.
Ми повинні пам’ятати, чого навчати, кого навчати і бути готовими віддати свої сили і знання на благо наших вихованців. Ми оберігаємо й охороняємо маленьку особистість, намагаємося залучати кожну дитину до процесу творення самих себе. Не змушувати, а зацікавити – це головне в нашій роботі.
Тиждень групи продовженого дня закінчився, але не закінчилась клопітка праця вихователя, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.
Хороші є відгуки батьків, які досить задоволені роботою ГПД, що дає можливість дітям не тільки навчатися, а й розвивати свої творчі здібності. Батьки, працюючи, не мають багато вільного часу на навчання і виховання дітей. Тому знають, що діти в надійних руках. Бо саме з школи вони приходять вже із зробленими уроками, що полегшує роботу батькам.
Тема Тижня
групи продовженого дня:
«Розвиток творчих здібностей школярів в умовах групи продовженого дня».
Девіз Тижня ГПД:
Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий.
План проведення тижня ГПД
14.03.16 – 18.03.16
Дата |
Виховний захід |
Клас |
Примітка |
14.03 |
1.Урочисте відкриття тижня ГПД «Знов весна нас всіх зібрала» |
2-4кл. |
Мельничук Н.Д. |
15.03 |
1.Виставка дитячих робіт «Весна чарівниця йде по світу» 2.Малюнки на асфальті |
2-4кл. |
Мельничук Н.Д.
|
16.03 |
1.Спортивні змагання «Виростаємо здорові, всі веселі і бадьорі» 2.Цікаві перерви – ігри та розваги |
2-4кл. |
Мельничук Н.Д. |
17.03 |
1.Інтелектуальна гра – вікторина «Подорож чарівним світом казок» 2.Країна «Кросвордія» - ребуси, головоломки… |
2-4кл. |
Мельничук Н.Д. |
18.03 |
1.Підведення підсумків проведення тижня ГПД 2.Нагородження переможців конкурсів на лінійці |
2-4кл. |
Мельничук Н.Д. |
День 1 «Знов весна нас всіх зібрала»
1.Урочисте відкриття тижня групи продовженого дня
«Зі святом весни»
День 2 «Надійшла весна прекрасна»
1. Виставка дитячих робіт «Весна чарівниця йде по світу»
2.Малюнки на асфальті
День 3 «Кличе в коло гра весела»
1.Спортивні змагання «Виростаємо здорові всі веселі і бадьорі»
2.Цікаві перерви - ігри та розваги
День 4 «Маленькі казки багато розуму дають»
1.Інтелектуальна гра - вікторина
Подорож чарівним світом казок
2.Країна «Кросвордія» - ребуси, головоломки…
День 5 «Діти як квіти доторкнись до кожної з них – і вона задзвенить…»
1Підведення підсумків проведення тижня ГПД
2.Нагородження переможців конкурсів на лінійці
Така дісталась вже нам робота,
Є в ній і радість, і турбота,
Є вічний пошук, безсонні ночі,
Та гріють душу дитячі очі.
Особисті дані:
Я – Мельничук Наталія Дмитрівна
Дата народження: 11.10.1981р.
Освіта: вища, закінчила Чернівецький національний універс