Позашкільні заклад
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2017 » Лютий » 13 » 9 лютого у Хмельницькому відбулися заключні поєдинки Кубка України з футзалу серед хлопців 2006-2007 років народження.
13:43

9 лютого у Хмельницькому відбулися заключні поєдинки кубка України з футзалу серед хлопців 2006-2007 років народження.

Городенківська команда «Освіта ДЮСШ» у фіналі змагалася за першість із «Явором-Олімп» зі Сміли Черкаської області. Перший тайм наші хлопчаки завершили з результатом 1:0 на свою користь, але потім кардинально змінився хід матчу. Вже за лічені хвилини суперникам удалося зрівняти рахунок, а далі забити ще двійко м’ячів у наші ворота. В результаті напруженого футбольного поєдинку наша команда зазнала поразки з рахунком 1:3.

Нехай ми не отримали «золото», та маленьким спортсменам, підопічним Михайла Кривка, удалося дійти до фіналу престижного турніру, учасниками якого були аж 16 команд зі всієї України. Це чудовий результат, зважаючи на кількість охочих поборотися за омріяну перемогу. Кращим нападником Кубка України визнано нашого Дениса Шайду .

Категорія: ДЮСШ | Переглядів: 434 | Додав: melenko | Рейтинг: 0.0/0