Позашкільні заклад
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2020 » Лютий » 3 » Районні змагання з настільного тенісу до 82-ої річниці бою під Крутами
09:49
Районні змагання з настільного тенісу до 82-ої річниці бою під Крутами

Відповідно до плану роботи відділу освіти, з метою вшанування творців національної державності, захисників незалежності і соборності України, визнання історичного значення подій, повязаних із визвольною боротьбою початку ХХ століття 29-30 січня на базі Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 проходив районний турнір з настільного тенісу, присвячений 82-ій річниці бою під Крутами серед учнів ЗЗСО І-ІІ ст. та ЗЗСО І-ІІІ ст.

29 січня в турнірі, де змагалися тенісисти ЗЗСО І-ІІІ ст. переможцями стали Супрун Владислав з Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та Бабала Ірина з Незвиського НВК. Друге місце посіли Хандусь Вадим з Городенківської гімназії ім.А.Крушельницького та Тужанська Марія, учениця Серафинецької ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце здобули учні Чернелицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 – Липка Олександр та Сеник Іванна. Наступного дня змагалися представники ЗЗСО І-ІІ ст. Призові місця розподілилися наступним чином: І місце – Кравчук Андрій та Рошук Інна з Дубківської ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце – Гладюк Євген та Вуйціцька Вікторія з Луківського НВК, ІІІ місце – Філіповський Назар з Городницької ЗОШ І-ІІ ст.

Переможці та призери змагань були відзначені грамотами відділу освіти та медалями районної федерації з настільного тенісу.

Переглядів: 214 | Додав: melenko | Рейтинг: 0.0/0