24 березня 2016 року на базі ЦДЮТ був проведений семінар-практикум для вчителів трудового навчання.
Методист Г.Лапчинська ознайомила учасників із програмою семінару-практикуму.
Передбачав семінар-практикум науково-методичний модуль, на якому Г.Лапчинська закцентувала увагу на важливості розвитку економічної культури на уроках трудового навчання, в позаурочний час та необхідності поєднання знань, отриманих на уроках трудового навчання, з життєвим досвідом та майбутньою професійною діяльністю.
Під час роботи науково-методичного модуля вчителі трудового навчання Михальчівського НВК І-ІІ ст. Кіт Н.М. та Тишківського НВК І-ІІІ ст. В.Шабага поділились досвідом з даного питання. Н.Кіт наголосила на потребі вивчати, зберігати й відроджувати народне мистецтво для нинішнього й прийдешніх поколінь. Бо вивчення творчої спадщини народу не лише розвиває в учнів трудові уміння та навички, а й збагачує їх знання, підіймає культурний рівень, сприяє підготовці учнів до життя в умовах ринкових відносин. В.Шабага наголосив, що економічне виховання учнів на уроках формується в умовах проведення практичних робіт.
Для кращого усвідомлення даної проблеми та напрацювання практичних навичок, а саме: працьовитості, ощадливості, економності, підприємливості вчителі трудового навчання В.Шабага, та Н.Кіт провели майстер-клас «Технологія токарної обробки деревини. Оздоблення та упорядження виробу», «Оздоблення писанки технікою «квілінгу», де показали свою високу майстерність та бережливе ставлення до матеріальних цінностей.
Учасники семінару-практикуму обговорили проблему засідання та підвели підсумки.
Г.Лапчинська, методист РМК провела індивідуальні консультації з трудового навчання.
|