11грудня 2014 року відбувся семінар-практикум вчителів української мови і літератури на базі Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тема семінару-практикуму «Впровадження нових форм методичної роботи, спрямованих на вдосконалення української мови і літератури в 5-11 класах».
Метою даного семінару було:
- проведення детального аналізу роботи вчителів української мови і літератури за 2013/2014н.р.;
- розгляд перспективи подальшої професійної діяльності педагогів та сучасних вимог до викладання української мови та літератури.
Розпочала семінар-практикум методист РМК Блащук С.М. експрес-інформацією «Сучасний урок як одна із форм організації навчальної діяльності учнів».
Практичний модуль полягав у проведенні уроків української мови у 6 класі з теми «Написання слів з –пів разом, окремо, через дефіс» (вчитель Мельничук М.В.) та 5 класі з теми «Речення із звертаннями, вставними словами»(вчитель Андріюк М.М.).
Уроки були проведені на високому методичному рівні з використанням інноваційних технологій навчання, велика роль була відведена міжпредметним зв’язкам, а також простежувались елементи бінарного уроку. Виховна мета уроків полягала у духовному розвитку школярів та формуванні їх національної свідомості.
А також з досвідом своєї роботи поділилися вчителі Олійник С.М., вчитель Чортовецької ЗОШ І-ІІІ ст., «Впровадження нестандартних форм і методів навчання на уроках української мови і літератури» та Колодій О.В., вчитель Луківської ЗОШ І-ІІ ст., «Теоретичні засади організації творчо організованого уроку».
Учасники семінару взяли участь в обговоренні даних питань та збагатили свій педагогічний досвід роботи не тільки теоретичними знаннями, а й практичними вміннями. |