Пароль:
Головна » 2018 » Січень » 30 » Тенісний турнір до 100-річчя бою під Крутами
10:01
Тенісний турнір до 100-річчя бою під Крутами

100- річчю подвигу юних захисників УНР під Крутами був присвячений турнір з настільного тенісу , який пройшов 30 січня на базі Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Участь у змаганнях взяли хлопці і дівчата з 24 закладів загальної середньої освіти . З вітальним словом до учасників турніру звернулися заступник начальника відділу освіти Юрій Лахман , заступник голови районної федерації настільного тенісу , майстер спорту Ярослав Матійчик та методист РМЦ відділу освіти Степан Білоокий .      Про сумні події початку 1918 року юним тенісистам розповіли учні Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 під керівництвом педагогів Лідії Мартінсон та Наталії Савчак . Герої Крут були вшановані хвилиною мовчання .

В ході запеклих тенісних баталій першість вибороли учень Городенківської гімназії ім.А.Крушельницького Тарас Стефурак та учениця Луківського НВК Ярослава Дяків . Друге і третє місця серед юнаків здобули Владислав Супрун ( Городенківська ЗОШ №2 ) та Андрій Калинка ( Серафинецька ЗОШ ) . Призерами серед дівчат стали Вікторія Григоришак ( Дубківська ЗОШ ) та Діана Ткачук ( Незвиський НВК ) .

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти та тенісним інвентарем .

Переглядів: 503 | Додав: melenko | Рейтинг: 0.0/0