Пароль:
Головна » 2018 » Вересень » 10 » Тріумф городенківських дівчат на футбольному фестивалі «Грають всі»
13:52
Тріумф городенківських дівчат на футбольному фестивалі «Грають всі»

До Дня фізичної культури і спорту в м. Івано-Франківську на стадіоні «Хет-Трик Арена» 8-9 вересня було проведено футбольний фестиваль «Грають всі», за підтримки міського голови м. Івано-Франківська Руслана Марцинківа та обласної федерації футболу.

Змагання проводились серед дівчат (вікова категорія 15-17 років). На запрошення організаторів змагань участь у фестивалі «Грають всі» взяла команда дівчат Городенківської ЗОШ №1 (тренер Василь Шевчук). Окрім нашої команди змагалися ще 7 команд: ДЮСШ №3 м. Івано-Франківська, Івано-Франківська ЗОШ №28, №10, №12, Українська гімназія №1, Богородчанська ЗОШ та Надвірнянська ЗОШ.

Команда Городенківської ЗОШ №1 змагалась в групі «Б», де посіла ІІ місце і вийшла до півфіналу. Півфінальна гра з командою ДЮСШ м. Івано-Франківська закінчилась перемогою дівчат з Городенки.

У фінальному двобої за головний трофей змагань команда Городенківської ЗОШ №1 зійшлася із командою Богородчанської ЗОШ, якій поступилася першістю в своїй групі. Основний час фіналу закінчився нічийним результатом 0:0, а в серії пенальті городенківські дівчата перемогли (4:2) і стали переможцями змагань.