01 червня травня в м. Коломиї відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. Перевезення здійснювалося автотранспортом відділу освіти.
Із 45 зареєстрованих учасників автотранспортом відділу освіти скористалося 23. Керівником команди було призначено вчителя біології Городенківської гімназії –Письменну Ірину Валеріївну та вчителя математики Тишківського НВК – Дем’янів Оксану Василівну. Виїзд випускників відбувся о 8 годині з площадки РМЦ в день проведення ЗНО/ДПА у Коломийську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4.
Допуск абітурієнтів до пунктів тестування тривав з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочалося об 11:00.
Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО було дозволено лише за наявності таких документів:
- оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
- паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;
- запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
На виконання сертифікаційної роботи з іноземної мови відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань роботи — 59. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, — 72.
Сертифікаційна робота складалася з чотирьох частин:
- Частина «Розуміння мови на слух (аудіювання)» містить 16 завдань різних форм; відповіді на них треба позначити в бланку відповідей А.
- Частина «Читання» містить 22 завдання різних форм; відповіді на них треба позначити в бланку відповідей А.
- Частина «Використання мови» містить 20 завдань; відповіді на них треба записати в бланку відповідей А.
- Частина «Письмо» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на нього потрібно написати в бланку відповідей Б.
Учасники розпочали роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)».
Під час типової промови, що звучала перед початком виконання завдань сертифікаційної роботи, інструктор запропонував абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. Якщо всі учасники тестування підтвердили задовільну якість звуку, один із них поставив підпис в аудиторному протоколі.
На виконання завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» було відведено 30 хвилин. Учасникам запропонували прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин кожний. Запис кожного з блоків фрагментів тексту було повторено двічі. У записі передбачені паузи різної тривалості, про які буде інформувати диктор на аудіозаписі. Ці паузи дозволять ознайомитися з формулюваннями тестових завдань і виконати їх у тестовому зошиті. Після прослуховування всіх записів учасникам тестування було також надано час (до 5 хвилин) для перенесення відповідей на тестові завдання з аудіювання в бланк А.
Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти змогли виконувати завдання наступних частин у довільному порядку.
Із завданнями сертифікаційної роботи та аудіофайлом частини «розуміння мови на слух» можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО» на testportal.if.ua. У цьому ж розділі було розміщено правильні відповіді до тесту.
|