2
04 листопада 2014 року на базі ЦДЮТ відбулося засідання творчої групи вчителів української мови і літератури на тему «Модель компетентнісного підходу до викладання української мови і літератури у 6 класі за новою програмою в умовах реалізації змістових ліній нового Державного стандарту повної базової загальної середньої освіти».
Метою засідання було з’ясувати теоретико-методологічні та організаційно-педагогічні засади формування життєво компетентної в умовах впровадження нового Державного стандарту повної базової загальної середньої освіти.
Методист РМК Блащук С.М. ознайомила присутніх з планом роботи. Вчителі-словесники району поділились досвідом роботи і виступили з таких питань:
- «Презентація моделей компетентностей підходу до викладання української мови у 6 класі за новою програмою» (Боюк Л.В., вчитель української мови і літератури Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2).
- «Обговорення моделей, схем, алгоритмів та рекомендацій щодо впровадження інтерактивних методів і технологій в практику роботи вчителів української мови і літератури» (Романиця М.Д., вчитель української мови і літератури Тишківської ЗОШ І-ІІІ ст.).
- Навчальний практикум «Інтерактивне навчання української літератури у 6 класі: формування культурологічної компетентності учнів» (Книгницька М.В., вчитель української мови і літератури Ясеневопільнівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
- Методична сесія «Дитяча обдарованість як педагогічна проблема: вимір уроків словесності» (Скоротіжук О.Ф., вчитель української мови і літератури Торговицької ЗОШ І-ІІІ ст.).
Методист РМК Блащук С.М. презентувала експрес-інформацію «Моделювання сучасного уроку в 6 класі».
Підсумок роботи засідання підвела керівник творчої групи Скоротіжук О.Ф.